ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Арсен Аваков: В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю

У четвер, 20 лютого, літаком планується евакуація громадян України та, за запитом міжнародних партнерів – іноземців із Китайської Народної Республіки (з міста Ухань і провінції Хубей) в Україну. Про це сьогодні сказав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у прямому ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Ми маємо дбати про наших громадян. Міністерство внутрішніх справ України у межах компетенції готове забезпечити безпеку під час евакуації українців із КНР та в обсервації. Україна тільки тоді Україна, тільки тоді Держава, коли вона думає про своїх громадян. Ми не багаті, у нас немає мільярдів, але у нас є совість. І якщо ми думаємо про своїх громадян, ми маємо їх забрати та врятувати», — зазначив міністр внутрішніх справ. 

Арсен Аваков розповів, що планується евакуація до 50 українців і близько 36 іноземців із країн, які звернулися з запитом допомогти евакуювати їхніх громадян: із Норвегії, Ізраїлю, Білорусії, Іспанії, Чорногорії, Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Коста-Ріки, Панами та інших країн.

«До півсотні українців ми збираємося повернути додому. Окрім громадян України, ми можемо врятувати й громадян інших країн», — сказав міністр внутрішніх справ.

Команда літака, яким евакуюватимуть громадян із Китаю до України, складатиметься з 16 чоловік екіпажу: 6 пілотів, 9 бортпровідників, 1 технік, 2 лікарів, 1 медсестра. Також у літаку перебуватимуть поліцейський, військовослужбовець і працівник консульства.

«Всі члени екіпажу та супроводжуючі перебуватимуть у костюмах біозахисту. Літак буде розділений на зони. Пасажири забезпечуватимуться їжею, засобами особистої гігієни та санітарними засобами, в тому числі — медичними масками, які будуть змінюватися під час польоту», — розповів міністр. 

Кожен пасажир, який буде евакуйований українським літаком, до посадки підписуватиме інформовану добровільну згоду на проведення ізоляції та спостереження за станом здоров’я, діагностику й лікування. У разі відмови — людина не евакуюватиметься.

В аеропорті проводитиметься термометрія пасажирів китайською стороною з повідомленням медичного персоналу рейсу і повторно — українськими медиками безпосередньо перед посадкою в літак. У разі наявності температури тіла пасажира більш ніж 37,2 або наявності респіраторної інфекції — медперсонал прийматиме рішення про недопущення пасажира на рейс. Такі особи в супроводі консула будуть супроводжені в місцеву лікарню.

Арсен Аваков додав, що після прибуття в Україну, літак прямує на санітарну стоянку та всі проходять прикордонний контроль. Співробітники прикордонної та митної служби проводитимуть необхідні процедури в костюмах бактеріологічного захисту. Після висадки пасажирів проводитиметься дезінфекція місця стоянки, трапа, салону, багажного відсіку та кабіни пілотів. У літаку проводитиметься повна заміна фільтрів системи кондиціонування.

«Всього підлягатимуть обсервації орієнтовно 109 осіб. Пасажири, які прибули з КНР і члени екіпажу прямують до місця обсервації в автобусах у супроводі співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Колону з 4-х автобусів супроводжуватимуть автомобілі Патрульної поліції» — сказав міністр.

Крім того, Арсен Аваков у студії Свободи слова представив двох працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій у костюмах бактеріологічного захисту, які працюватимуть із евакуйованими.

«Всі наші співробітники будуть забезпечені таким комплектом спецодягу. Він повністю захистить від процедур, які будуть проводитися. Так будуть одягнені всі, починаючи від водія в автобусі і завершуючи медиками та людьми, які будуть забезпечувати життєдіяльність усього цього об’єкту», — сказав міністр.

«Зручно, комфортно, але трішки спекотно. Але коли працюєш, вже не зважаєш на будь-які умови навколо, бо концентруєшся на роботі з пацієнтом. Тому головне, що ці костюми відповідають всім стандартам, які рекомендують нам ВООЗ і наше Міністерство. Вони повністю захищають нас від будь-яких біологічних уражень. Тому за себе і за всіх, хто буде працювати з нашими пацієнтами, ми можемо бути спокійні,» — поділилася своєю думкою про костюм бактеріологічного захисту лікар, працівниця ДСНС Євгенія.

Автобуси, в яких транспортуватимуться пасажири – також піддаватимуться дезінфекції. У період обсервації — від 14 діб, працівники МВС України здійснюватимуть охорону території корпусів, де знаходитимуться евакуйовані громадяни під пильним наглядом медиків.

«Приміщення з евакуйованими будуть посилені – буде утворене подвійне кільце захисту, охорони та знезараження. До охорони цієї території буде задіяно щодобово 47 співробітників – 30 поліцейських і 17 військовослужбовців Національної гвардії України. Чергуватимуть піші патрулі, автопатрулі, функціонуватиме контрольно-пропускний пункт і система відеоспостереження, поряд працюватиме Цілодобовий об’єднаний ситуаційний центр МВС», — наголосив Арсен Аваков.

Департамент комунікації МВС України

 
Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

18.02.2020 12:06 Хух

Рюкзакяну слава! Ссыт писюном в глаза всем и не краснеет. Где насрет , Антоша толстяк быстро вылижет


18.02.2020 12:11 адвокат Костянтин Кравчук

…ну теперь Китаеси усрутся…это вам не Африка


18.02.2020 13:16 Марна справа

Спектакль. Там будут еще 11 аргентинцев, их высадят в Борисполе и повезут в Киев на экскурсию. Уборщицам дадут по бутылке водки — для дезинфекции. Так что, с прибытием.


18.02.2020 14:02 vek

Коли цей гандон опиниться під нарами? Мабуть, ніколи. Піздець країні.


18.02.2020 15:16 YYY

Куди везуть ? досі не має чітко визначеного місця перебування даних людей.То в одну область намагаються завести, люди піднімаються , блокують і не дають дозволу то в іншу область і теж саме. Будь де лиш подалі від себе і Києва. Починається паніка і обурення людей.Завезіть у Козин, Конча-Заспа, Межигір’я


18.02.2020 15:19 Человек

Главное препятствие для эвакуации, как и вообще нормального существования страны — наличие самих хохлов, как уебанской биомассы, даже теоретически не способной к коллективному сообществу. Тернополь блокирует дорогу, чтобы не позволить разместить людей на карантин.

Это всё, что нужно знать о хохлопомойке. А завтра вы пидарасы хохломовные будете скулить “а чому нас”. Биомусор, а не нация


18.02.2020 16:50 "Україна, тільки тоді Держава, коли вона думає про своїх громадян" (Аваков)

Я щас заплачу, ти ба який праведник!!! Кручее и святее свынорылои свынни. Блин, хоть иконы с обеих рисуй


18.02.2020 17:14 ...

Козин, Конча-Заспа, Межигір’я очікують на прибуття коронавірусу!


18.02.2020 17:19 777

а як щодо сил і засобів для здійснення розслідувань кримінальних проваджень печерським райуправлінням, слабо?


18.02.2020 18:11 Эпидемиолог от СЭС

Шкиряка направьте с подругой-психологом, они уже имеют бесценный опыт эвакуации из Непала после землетрясения (если кто помнит). А новые костюмчики-то бактериологической защиты (2 штуки) надо не только по телевизору показывать, но и все больницы ими обеспечивать, а то там исключительно советские противочумные или озкашные 40-50 летней давности (недавно по ТВ показывали соответствующий сюжет).


18.02.2020 19:37 Как это всё понять?

При злочинной “панде” было 25 тысяч больниц.

Через 5 лет после правления свынорылых осталось 18 тысяч и процесс сокращения продолжается

Коммунисты создали туберкулезные диспансеры чтобы минимизировать заболевание туберкулезом.

“Европейцсы” их ликвидировали и выгоняют больных с открытой формой туберкулёза в население, также как и буйных психбольных.

Что ЭТО, если это не геноцид???

Боже, защити Украину от короновируса и “чужих” иначе пропадут люди с этими ”инопланетянами”


18.02.2020 20:03 Отдел по расквартированию.

А эта странная фраза-Аваков друг человека. Аваков когда йобаная шабунька сядет на нары. 22 хата заждалась, нужно срочно его определять в петушинный угол.


18.02.2020 20:27 Лётчик

Сначала погуглите или запросите у китайской стороны, позволяет ли взлетно-посадочная полоса аэропорта города Ухань провинции Хубей приземлиться и взлететь нашему самолету, а то перед хлопцами будет неудобно, как в Катманду несколько лет назад.


18.02.2020 20:51 Вижу

Ёбан*й стыд.


18.02.2020 21:09 невсемирный ненаблюдатель

ниправильна низделали


18.02.2020 23:16 Вопрос

Там еще есть граждане, что имеют авиабилет, но не могут улететь. Их возьмут?


19.02.2020 22:40 где-то далеко за иорданом

странно что так долго держутся коменты на сайте . или хозяева так заняты что не читают?


20.02.2020 12:19 Илько Кива настоящий

Я, Илько Кива, бывший помощник педофила Авакяна, не понимаю, какое отношение он имеет к эвакуации наших граждан из Китая, куда он сует свое рыло грязное или он возомнил себя премьером, а может, даже президентом или генералиссимусом ? Дебил, я вовремя разобрался, что он собой представляет, а представляет он пустое место, поэтому ушел. Остались возле него тупорылые свиньи типа Геращенко, который украл Чертовое колесо и сдал на металлолом, Шкиряк- уебище. Что эти и другие 19 помощников даунов могут ему посоветовать. Только одно, как спиздить еще одно чертовое колесо. Кроме вреда нашему народу он ничего больше не принес.Полностью уничтожил правоохранительный орган, преступность стала на уровне августа 1953 года, фальсификации, фабрикации уголовных, ни одного раскрытого и доведенного до приговора резонансного дела. Окружил себя дебилами и бездарями, ворами и убийцами, организовал незаконные воинские формирования, которые, по его указанию занимаются мародерством, насилием и контрабандой. Я прекращу этот беспредел, я наведу порядок в этой многострадальной стране, я клянусь честью царского офицера контрразведчика, я их всех перевешиваю, я помогу нашему президенту.


22.02.2020 19:26 нелюдю на 15-19

сцука порхата вали у езраель разом з ашкеназом авакяном щоб не смерділо та всю юдобидлоеліту туди тягни-бо буде жидві за Голодомор та теперішній геноцид ….тварюки


Комментировать