ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Для ДБР, корупція в міністерстві освіти України

В Київській сердній загальноосвітній школі 42 Дніпровського району 8 лютого тобто сьогодні відома кінокомпанія України знімає якийсь черговий фільм, причому чомусь це робиться ввечері, і це вже не перший раз, складається враження що школа перетворилась на знімальний майданчик цієї кінокомпанії, і це можливо би мене як матір учня цієї школи не турбувало, але є багато НО, по цій новопобудованій школі!!!! Наприклад, до теперішнього часу, в школі відсутній директор, півроку виконує обов’язки завуч школи, в школі збирають гроші з батьків на навчальні посібники, на прибирання в класах, бо штат прибиральниць не заповнений і вони фізично не встигають прибирати всі площі, були питання по приготуванню якісної їжі в їдальні школи, більшість гуртків школи платні, і це при тому, що керівники цих гуртків не зареєстровані як ФОП а відповідно не сплачують податки, а скоріше за все сплачують хабарі виконуючій обов’язки директора школи, ігрові кімнати для молодших класів школи закриті, діти замість того щоб гратися в них, гасають по школі по всім поверхах, в школі вранці нікого з батьків не пускають, і це правильно, але по серед дня в школу може потрапити будь хто!!! Але я не про це, я про використання ресурсів школи у якості знімального майданчика, чи офіційно відбуваються ці зйомки, чи платить кінокомпанія гроші в бюджет школи, як що ні то чому не платить, а якщо да, то кому??? Як використовуються ці кошти адміністрацією школи??? Всю вище викладену інформацію можна перевірити по відеоспостереженню яке встановлене в школі.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

8.02.2020 21:32 Вопрос к исполняющей обязанности директора Мизык Наталье Петровне

Ничего себе, с родителей скоро за свет деньги будут собирать, бассейн вечно не работает, то хлора нет, то воды, то ещё чего, а тут съёмки фильмов ночью, а директриса вечно плачет что денег в бюджете ноль и никто ничего не даст, спонсоров тоже нет. Так может кинокомпания должна оплачивать услуги школы, кто ремонт будет делать когда аппаратурой стены подерут или чего разобьют, кто убирать будет после съёмок включая в туалетах, потому как погода прохладная и актерам куда то надо в туалет бегать. Или на нерадивых учеников все спишите, а потом с нас родителей будете деньги на ремонты вымогать??? А может надо с родителями советоваться


8.02.2020 21:41 О це цікаво....

Школу перетворили на знімальний майданчик, хоч не еротика!?


8.02.2020 21:56 Побажання

Краще б цю школу перетворили на показову, де підібрано найкращий педагогічний склад, де найбільше учнів здавали зно на найвищі бали, де діє багато гуртків, де шкільна їдальня зразкова, де випускники школи по її закінченні поступають у найпрестижніші університети України.


8.02.2020 22:29 Тільки факти

Я не думаю що це керівництво школи має з цього фінансовий зиск, скоріше це міносвіти. Тим паче що міністр квартиру в Києві прикупила майже за 900 тис грн, а зарплатня маленька всього 39 тис грн, а працює всього пів року, і якщо рахувати 39000 помножити на шість зарплат, то не получається ніяк, бо всього 234 тис грн, а ще потрібно їсти щось, одягатися, парфуми купувати, машину заправляти.


9.02.2020 11:01 Чув

А може Фідонян, вона за школи по місту відповідає, мимо неї кажуть ні одна копійка не проходить. Є одна знайома в міністерстві освіти, наркоманка, нюхає як його постійно забуваю бухгалтером працює, так вона розповіла як підписала документи з ремонту фасадів київських шкіл, на 2 чи 3 міліони гривен, а ремонт ніякий не робили так вона чуть за всіх не сіла, хоча каже ті що крали поляну гарну накрили, віскі, ром, червона риба та ікра, суші


9.02.2020 11:07 Перехожий

На стару 42 школу, ще за часів Януковича гарненьку суму списали, помню побудували з красивого кирпіча малесеньку будівлю під єлектрощитову та канаву вирили, так воно років три стояло, в щитовій бомжі жили, канава осипалась, поки депутат Міщенко разом з Кличко, дай їм бог обом здоров’я, не допомогли цю школу знести а на її місці побудувати новеньку


9.02.2020 19:09 Та немає ніякої корупції все у нас в школах України добре

https://www.volyn24.com/news/143625-strashno-provalytysia-v-dirku-na-volyni-shko liari-hodiat-u-tualet-na-vulycyu-video


9.02.2020 19:11 Місцевий

https://www.volynnews.com/news/all/blyzko-sotni-volynskykh-shkil-ne-maiut-vnutri shnikh-vbyralen/


15.02.2020 10:23 Родители школы 42 хелп

Сегодня 15 февраля снова съёмки в школе 42 Киева, куча машин, куча освещения, кто платит за свет и другие ресурсы. Почему актеры триперные плавают в школьном бассейне.


15.02.2020 12:29 Новосад ти шо твориш

https://youtu.be/tLssaIU3CyA


15.02.2020 17:21 Вот к чему она ведет
новосад #образование #школа

Министр образования и науки Украины Анна Новосад анонсировала закрытие многих сельских школ.

Как сообщается на сайте Минобразования, к такому решению министр пришла после рабочего визита в Черниговскую область.

По её словам, многие сельские школы придется закрывать, так как в них учится очень мало детей. Одновременно с этим, она отметила, что есть регионы, где нет возможности подвозить школьников в опорные учебные заведения.

При этом Новосад заявила, что малокомплектные школы не будут закрывать в тех областях, где очень низкая плотность населения и нет возможности организовать подвоз детей в другие учебные заведения. В таких регионах, по её словам, будут применять определенные корректирующие подходы для финансирования образования.

«Мы проехали 9 школ Черниговской области. Среди них — заведения, где учатся 42 ученика, 40 учеников, что, конечно, очень мало. И мы видим, что в случае этой области это не результат неэффективности, что закрыто очень много школ. Здесь просто физически мало людей: есть районы, где проживают 7 человек на 1 квадратный километр. Расстояния между маленькими школами такие, что вы физически не сможете возить учеников. Мы должны учитывать, что в Украине есть такие регионы и к ним применить корректирующие коэффициенты при финансировании», — сказала министр.


Комментировать