ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS В Мариуполе прокурор сбил пешехода

Мариуполе сотрудник прокуратуры сбил пешехода.

Об этом сообщили УНН в правоохранительных органах.

Прокурор на Mitsubishi Outlander сбил женщину, которая переходила дорогу в неустановленном месте.

В результате ДТП женщина 1966 года попала в больницу с сотрясением головного мозга и переломом основания черепа

Сейчас начато досудебное расследование (ст. 286 УК Украины — нарушение правил безопасности дорожного движения).

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

12.06.2019 11:03 Илья Кива (настоящий)

Я проводил широкомаштабные наступленияв, по всем фронтам! Меня уважают все ветераны АТО! С этого момента, не дна машина не собьет жодного прокурора! Даю слово офицера военной прокуратуры!


12.06.2019 11:31 papik66

пусть пешеходы переходят дорогу в положенном месте и не будет потом дтп и таких статей.


12.06.2019 13:47 Бывший

В чем злободневность этой новости: или все, что связано с прокурором — это уже сенсация, или то, что пешеходы у нас лезут под колёса? А может изучим опыт Японии, где движение пешеходов и транспорта разделены, причём людям земля, а машинам эстакады?


12.06.2019 14:42 Тито - ПОЦ прощай

заепали “люди” по-типу ПОЦА…и хотя о мёртвых либо хорошо…либо, короче — вся мусорва требует серьёзной проверки на профпригодность (психология, математика и даже “детектор”)с оргвыводами — не прощёл — НАХЕР ИЗ ОРГАНОВ…да вот кстати и “первая ласточка” — некоего ПОЦа с позором выгнали из тогдашних ещё ВВ, оно заплатило “магарь”и его восстановили (в “органах”) — взяли в СИЗО попкарём…..долго он там глумился над ЗеКа….у сторожевых собак попросту пизди…ил консервы (суточные пайки для животных)пока…пока сам не застрелился недавно — пусть покоится с миром


12.06.2019 16:09 Для перехода есть обусловленные места и знаки

Не умышленное ДТП. Ещё надо разобраться чья вина


13.06.2019 10:57 ПОЦ засинке тито

Гандонио, ватете тебе уретрику прижало сику в мазгу!))) Уретрик тито, ти с майдана такая йобнутая? Када ти поняла шо Петруче тебе нассал на клик, походу ти манда наскакало себе на калитку с калидором? А в попкари не берут? Зоссанийидоктор связи БУ ГА ГА)))


13.06.2019 16:40 ПРО ІВАНА ДРАЛЮКА

Жив собі в родині лікарів спритний хлопчик Іван. І гімназію у м. Городок Хмельницької області він закінчив на відмінно, і одружився із такою ж відмінницею Валентиною та пішов працювати в СБУ. Саме в цій організації виявились усі задатки Івана Дралюка. Кожен день він тяжко працював пліч-о-пліч із своїм наставником ПАВЛОМ ДЕМЧИНОЮ, допоки останній не виріс до Першого заступника Голови СБУ – начальника ГУ «К». Виконуючи делікатні побажання свого шефа, Іван Дралюк теж паралельно будував свій родинний бізнес, а за особливі заслуги у 34 роки отримав звання генерал-майора. Маючи вплив по своїй службовій діяльності в СБУ на органи влади, Іван Дралюк з легкістю вирішує питання перемоги в тендерних закупівлях на мільйони гривень своєї дружини, тещі та матері (як фізичних осіб-підприємців), що проводять заклади охорони здоров’я. Аналогічним чином, підконтрольна його матері ПП “УНІБУД ПЛЮС” (код 34891357) щорічно здійснює дорожньо-ремонтні роботи на мільйони гривень у Хмельницькій області. Аграрний сектор бізнесу Івана Дралюка складає ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО “САМ+” (код 36269102), яке щороку нарощує обсяги виробництва зернових культур та поголів’я ВРХ у с. Кузьмин (Городоцький район Хмельницька область). У цьому ж селі розташоване й інноваційне ТОВ ”КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ” (код 41834329) що здійснює виробництво сонячної електроенергії та її продаж державі за «зеленим тарифом» на мільйони гривень. У статутний капітал вказаного підприємства її власниця (вчителька-пенсіонерка) – теща Івана Дралюка тільки в березні-квітні 2019 року вклала близько 4 мільйонів гривень. Ще можна пригадати участь Івана Дралюка у рейдерському захваті земельних ділянок у реліктовому Чернечому лісі на території Ходосіївської сільради. Сестра дружини Івана Дралюка – Людмила Смик фігурує серед учасників садового товариства «Горобина», у журналістському розслідуванні «Наші Гроші» (https://www.youtube.com/watch?v=17jtgCQ_bR0). Залишається лише два питання: Як мати Івана Дралюка може одночасно працювати і в лікарні, і на двох крупних товариствах, що здійснюють діяльність у різних галузях? Звідки ж все-таки гроші на зазначений родинний бізнес?


Комментировать