ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Отец “янтарного” прокурора осужден за смертельное ДТП

Волынский апелляционный суд вынес новый приговор Владимиру Боровику, который 30 января 2017 г. в селе Княгининок Луцкого района автомобилем насмерть сбил 35-летнюю женщину, шедшую по обочине дороги вместе с малолетним сыном.

После совершения аварии он покинул место происшествия и был задержан полицией.

Луцкий горрайонный суд 19 июля 2017 г. признал Боровика виновными и приговорил его к 5 годам лишения свободы с 3-летним испытательным сроком.

Апелляционный суд области решение первой инстанции не изменил. Однако Верховный Суд вернул дело.

Вчера дело Владимира Боровика рассмотрела коллегия судей Волынского апелляционного суда, сообщает Волинь Post.

Согласно новому приговору, В.Боровику назначено наказание в виде лишения свободы на срок 3 года 6 месяцев с лишением права управлять транспортными средствами на срок 3 года.

Адвокат подсудимого сообщил, что будет обжаловать приговор в кассационной инстанции.

Владимир Боровик – волынский бизнесмен, занимается грузовыми перевозками, лесозаготовкой, лесопереработкой и продажей древесины. Его сын Андрей Боровик известен на всю Украину. В 2014 году его назначили заместителем прокурора Ровенской области. А в июле 2016 г. задержали за организацию организованной преступной группировки направленного на незаконную добычу янтаря.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

12.06.2019 13:34 БЫК

Почитал за них в широкой прессе. Семья уродов каких-то…(


12.06.2019 14:27 водитель

яблоко от яблоньки…. как таких в органах держат


13.06.2019 16:40 ПРО ІВАНА ДРАЛЮКА

Жив собі в родині лікарів спритний хлопчик Іван. І гімназію у м. Городок Хмельницької області він закінчив на відмінно, і одружився із такою ж відмінницею Валентиною та пішов працювати в СБУ. Саме в цій організації виявились усі задатки Івана Дралюка. Кожен день він тяжко працював пліч-о-пліч із своїм наставником ПАВЛОМ ДЕМЧИНОЮ, допоки останній не виріс до Першого заступника Голови СБУ – начальника ГУ «К». Виконуючи делікатні побажання свого шефа, Іван Дралюк теж паралельно будував свій родинний бізнес, а за особливі заслуги у 34 роки отримав звання генерал-майора. Маючи вплив по своїй службовій діяльності в СБУ на органи влади, Іван Дралюк з легкістю вирішує питання перемоги в тендерних закупівлях на мільйони гривень своєї дружини, тещі та матері (як фізичних осіб-підприємців), що проводять заклади охорони здоров’я. Аналогічним чином, підконтрольна його матері ПП “УНІБУД ПЛЮС” (код 34891357) щорічно здійснює дорожньо-ремонтні роботи на мільйони гривень у Хмельницькій області. Аграрний сектор бізнесу Івана Дралюка складає ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО “САМ+” (код 36269102), яке щороку нарощує обсяги виробництва зернових культур та поголів’я ВРХ у с. Кузьмин (Городоцький район Хмельницька область). У цьому ж селі розташоване й інноваційне ТОВ ”КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ” (код 41834329) що здійснює виробництво сонячної електроенергії та її продаж державі за «зеленим тарифом» на мільйони гривень. У статутний капітал вказаного підприємства її власниця (вчителька-пенсіонерка) – теща Івана Дралюка тільки в березні-квітні 2019 року вклала близько 4 мільйонів гривень. Ще можна пригадати участь Івана Дралюка у рейдерському захваті земельних ділянок у реліктовому Чернечому лісі на території Ходосіївської сільради. Сестра дружини Івана Дралюка – Людмила Смик фігурує серед учасників садового товариства «Горобина», у журналістському розслідуванні «Наші Гроші» (https://www.youtube.com/watch?v=17jtgCQ_bR0). Залишається лише два питання: Як мати Івана Дралюка може одночасно працювати і в лікарні, і на двох крупних товариствах, що здійснюють діяльність у різних галузях? Звідки ж все-таки гроші на зазначений родинний бізнес?


Комментировать