ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Дещо про Ситника, Холодницького та посольство США

Мова дипломатів інколи буває настільки витонченою та образною, що не завжди розумієш, що саме хотів сказати повноважний представник тієї чи іншої держави.

Ось наприклад, 26 липня 2018 року посольство Сполучених Штатів в Україні в Twitter відреагувало на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, яка розглянула скаргу директора НАБУ Артема Ситника на керівника САП Назара Холодницького й, попри те, що Ситник прохав звільнити Холодницького з посади, обмежилась лише доганою:

https://twitter.com/USEmbassyKyiv/status/1022453335406927872

Власне, здивування викликає не те, що КДКП відправила в пішу еротичну подорож пана Ситника, який раніше з Холодницьким цілувався в ясна, але кілька місяців тому не поділив черговий хабар і тепер хоче мати більш зговірливого процесуального керівника, а те, що прокурорська інквізиція взагалі прийняла до розгляду скаргу директора НАБУ. Бо Ситник звинувачує Холодницького в неетичній поведінці, яку він, бачте, викрив, потайки встановивши в кабінеті керівника САП підслуховуючу апаратуру. Якби серед членів КДКП були б люди, що вважають себе юристами, то вони замість того, щоби розглядати скаргу Ситника, порадили б йому скрутити протоколи проведення негласних слідчих (розшукових) дій у трубочку й засунути собі в анус: закон категорично забороняє використовувати дані НСРД інакше, як тільки для розслідування тяжких і особливо тяжких злочинів. При цьому з тим, щоби дані НСРД не могли бути використані з іншою метою, КПК України містить пряму заборону знімати копії з протоколів проведення НСРД і додатків до них. А в разі, якщо в ході НСРД не здобуто доказів вчинення злочину, за яке може бути призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк понад 5 років, дані НСРД підлягають знищенню без ознайомлення з ними будь-кого, окрім людини, за якою слідкували – це вимога закону.

Тому якби в КПДК засідали юристи, а не прокурори, то ця високоповажна комісія не тільки повернула б Ситнику його скаргу, але й направила б у Генпрокуратуру повідомлення про вчинення директором НАБУ кримінального правопорушення.

Одна ця суто внутрішньо українська подія, тобто публічні розбірки між двома пацюками, які не поділили гроші, настільки збурила посольство США, що воно виступило з офіційною заявою від імені Сполучених Штатів Америки, підтримавши Ситника в його боротьбі з Холодницьким: «У сучасній демократії прокурори, які маніпулюють свідками і перешкоджають правосуддю, подають у відставку заради збереження репутації своєї установи та верховенства права».

І тут виникає запитання – а що, власне, хотіло сказати цією заявою посольство США в Україні? Може, американські дипломати прагнули підкреслити, що в сучасних демократіях дипломатичні представники можуть ігнорувати Віденську конвенцію про дипломатичні зносини й публічно втручатись у внутрішні справи країни перебування? Або, що заступник глави дипломатичної місії США в України Джорж Кент, покидаючи Україну, вирішив «на посошок» грюкнути дверима й продемонструвати, що він займався в Києві діяльністю, не сумісною зі статусом дипломата, зокрема, на гроші американських платників податків влаштовував масові заходи проти представників української влади (до числа яких належить і Холодницький), залучаючи лобістські організації та платних пройдисвітів типу Шабуніна?

А, може, посольство США вважає, що в сучасній демократії на посаді керівника правоохоронного органу можуть перебувати доконані хабарники та крадії на кшталт Артема Ситника, який тепер по ночах їздить додому до президента Порошенка й умовляє його закрити кримінальне провадження, що розслідується Генеральною прокуратурою за фактом отримання Ситником хабарів у бутність роботи в прокуратурі Київської області, обіцяючи за це служити вірою та правдою?

До речі, було б непогано, аби посольство США в своєму Twitter розповіло, що трапилося б у Сполучених Штатах у разі виходу публікації про те, що, наприклад, керівник ФБР купив квартиру на гроші, отримані на хабар від фігуранта кримінального розслідування? – Напевно, вибухнув би колосальний скандал з негайним звільненням з посади не тільки героя статті, але й усіх, причетних до його призначення. Але «в сучасній демократії» посольство Сполучених Штатів в Україні робить вигляд, що воно не обізнано з моєю статтею про корупційні подвиги Ситника

https://wp.me/p7OLON-ok ,

натомість просуває на гроші американських платників податків найогидніші корупційні схеми, фінансує замовні статті на захист корупціонерів і усіляко перешкоджає притягненню директора НАБУ до відповідальності за кричуще хабарництво.

Сподіваюсь, що американські журналісти, які слідкують за моїми дописами, донесуть до відома американських платників податків інформацію про те, чим займається в Україні посольство США й на які цілі витрачає бюджетні кошти. Бо складається враження, що в адміністрації президента Трампа досі не дійшли руки до того, щоби почистити дипломатичні установи США від активістів Демократичної партії, ліквідувати започатковані колишнім віце-президентом Байденом корупційні схеми й припинити витрачання коштів на підтримку корумпованих чиновників у країнах третього світу.

Володимир Бойко

 
Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

27.07.2018 18:19 по теме

Ну вот когда в феврале 2014-го была обнародована запись разговора посла США с Викторией Нуланд, где обсуждали, что собственно с Украиной делать и кого на какие посты в новой украинской/прости Господи/ власти назначать, а до этого все европейские и то самое посольство США открыто вмешивалось в украинские дела и стращало Яныка последствиями в случае силового разгона майдана, Венская Конвенция никого не смущала. Хотелось бы посмотреть на реакцию американцев если украинское посольство начнет их предостеригать от разгона беспорядков в городах США. А они там периодически бывают. Когда перестанете у них деньги и “крышу” от России выклянчивать, тогда и право голоса получите. Кстати, ничего крамольного и из ряда вон выходящего Посол США не требует. Это те самые европейские ценности и ипринципы из за которых на майдане и скакали. Чего теперь заднюю включили. Уж будте любезны соответствовать.


27.07.2018 18:54 Фотографии Путина и патриарха Кирилла вывесили на выставке в Лавре)))

ПРИХОДЬ! Шановні, в нашій країні панує церква держави-агресора — цьому час класти край. Край класти треба не через мордобій, а через створення Єдиної Автокефальної Української православної церкви, з відповідним правовим статусом. Саме тому Президент Порошенко докладає неймовірних зусиль аби отримати Томос Вселенського патріарха. 28 липня, в суботу, делегація Вселенського Патріарха приїде до Києва. Ми мусимо показати, що автокефалія нам справді потрібна. 28 липня. Субота. 10:30. Біля пам’ятника Тарасу Шевченку у центрі. Приходь. Якщо не ти — то хто?


27.07.2018 20:06 Свобода и независимость

Это кремлевское существо не добившись желаемой поддержки в Украине, пошло как всегда по пути подлости. Ты чмошник уже зае…бал своими угрозами.Разберись сначала в своей ПаРаше, а мы твоего иуду из страны изгоним, чего бы это не стоило. Не угрожай кровопролитием, ты его шизофренник уже начал. В Украине нет слова мАсковский. это слово паразит.


27.07.2018 21:03 как чмошник УРОЛОГ Бойко андруша выполняет заказ Полиона

https://www.youtube.com/watch?v=0nRQ6c_3Eho


27.07.2018 21:36 Врач-психотерапевт Матяш

Я знаю знаю этого петуха Бойко андрея лично, это мой пациент. не отправляйте к нему подростков….


27.07.2018 21:45 Илья Кива (настоящий)

Я положу конец произволу! Ситник будет сытным а с Хрлодницкого я сделаю холодецДаю слово офицера из кулинарного техникума!


27.07.2018 21:50 коллега

да, были случаи когда Бойко Андрей вступал в п. связь с пациентами, скорей всего это тот случай, когда его поставили перед фактом, или-или.


27.07.2018 21:51 коллега

да, были случаи когда Бойко Андрей вступал в п. связь с пациентами, скорей всего это тот случай, когда его поставили перед фактом, или-или.


28.07.2018 7:27 Bublik

Везде,везде трубять что Россия вмешивается во все выборные процессы,во всех странах. Нам повезло мы выбирали сами (только не понятно наверное с будуна от счастья свободы или же все таки нам их подсунули этих полудурков в полукедах).


28.07.2018 10:06 Володимир

Автору, який має за подружку одіозну Монтян, не слід вдавати з себе невинне та правильне ягнятко. В умовах, коли російське посольство споживає електроенергії, як потужне машинобудівне підприємство, він пропонує американському посольству самоусунутися від впливу на ситуацію в Украіні? Америка «призначає» тут на посади у межах вибору українського народу. Ми обрали те лайно, не американці. І Ситника з Холодницьким також обрали ми самі за результатами маневрів «жирної шоколадної сраки», яка, «срака», надула тих же американців. Ми — не суб‘єкт міжнародної політики, а її об‘єкт. Чим маємо завдячувати собі та Росії. Ні в 1654-му, ні в роки краху УНР ніяка Америка тут впливу не мала. Такий стан справ на сьогодні є об‘єктивним. Автор же намагається застосувати стандарти саме суб‘єкта. Ось коли (і якщо) ми ним, суб‘єктом станемо, тоді і будемо дорікати американцям за силові акції у Вашингтоні. Поки що маємо обирати, на чию підтримку опиратися: Штатів, чи Іхтамнєтії. Народ, який поки що,також об‘єктивно, через відсутність належної політичної культури (а яка політика під окупацією?) не здатен обрати адекватну владу, на глобальний геополітичний вибір усе таки спромігся. Тому на реакцію американської дипломатії слід реагувати спокійніше.


28.07.2018 10:22 МАТИОС

В бочке с солеными огурцами свежий огурец обязательно станет соленым. Кагтавый плокулол оптом и в розницу торгует уголовными делами, бабу Ягу приодел в лабутены и прочии диоры и плевать, чтоей они идут как корове седло- а вы хотите , чтобы всплывший ниоткуда Холодницкий не торговал????? Дурачки, что ли???Шокаладная срака пухнет как на дрожжах, а помельче рыжие, что ли???


28.07.2018 10:49 володимиру

Жив курилка? А я уж было забеспокоился. Ты уж не загнись раньше времени, не огорчи меня. Мне тебя еще “перевоспитывать”. Опять тебе народец не такой? Политической культуры мало? Так какого хрена не имея той самой культуры да и мозгов вы поперлись переворот делать? Любому вменяемому понятно, что прежде чем выбросить пилота из кабины стоит подумать о том кто самолетом управлять может. У вас с точностью наоборот. Сначала того выгнали, теперь пеняете на упомянутые “шоколадные сраки”. Да других вы и не достойны. Стадо побежавшее на майдан по призыву чабана Мустафы. Вчера “политкультурный” Гордон по телеку завывал. Погорячились, не подумали, хотели как лучше… Соизмерять нужно желания с возможностями. Девушка убившая в ДТП в Харькове шесть человек или урод задавивший в Киеве на переходе ребенка тоже еа что-то рассчитывали. Не получилось, теперь сидят. А последствия вашего “недодумали” больше 10 тыс. погибших, потерянный Крым и война. И вы ответите.


28.07.2018 11:23 Володимир

«Пєрєвоспітивать» будеш свою маму, немитий. «Народєц» — на Іхтамнєтії, у нас — народ. «Попєрлісь» на Майдан правильно, де тепер твоя «рашка-говняшка»? Поки що не відчепилася, намагається хватати за поділ своїми кривавими щупальцями, відриває від нас куски з м‘ясом, але потяг пішов….. Подібні історичні розвороти не проходять ні швидко, ні безболісно. За жертви ви відповісте, тварі. І цей процес також уже пішов. По Боїнгу в курсі, мокшанець? «Желанія с возможностямі» співставлені, не переживай за нас. Крок за кроком, рік за роком ми будемо від вас усе далі і далі. Економіка поступово переорієнтовується но нові ринки. Уже і Томос на порозі….


28.07.2018 13:26 володимиру

Какая экономика разворачивается дебил ? Через пару лет дворника хер найдёшь, все в Польше будут. И какая тебе дебилу разница кому стены принадлежат ? Ты ходишь с богом говорить или со стенами идиот ? Вам даунам новый повод убивать друг-друга подсовывают, а дегенераты и рады стараться. Сделайте одолжение Украине — собери своё стадо на любом мосту Киева и вниз, в Днепр дружненько


28.07.2018 14:39 Донецьк

«Свободный Идель-Урал» продолжает занимать позицию ненасильственной борьбы, но теперь мы открыто заявляем: наша цель — построение в будущем независимых национальных демократических государств: Эрзяно-Мокшании, Чувашии, Марий Эл, Татарстана, Удмуртии и Башкортостана».


28.07.2018 14:39 Донецьк

«Свободный Идель-Урал» продолжает занимать позицию ненасильственной борьбы, но теперь мы открыто заявляем: наша цель — построение в будущем независимых национальных демократических государств: Эрзяно-Мокшании, Чувашии, Марий Эл, Татарстана, Удмуртии и Башкортостана».


28.07.2018 14:58 https://www.youtube.com/watch?v=M3zaQ6F3kGQ

Не виноватая я, он сам ко мне пришел. Кто пришел? Пиз….дец пришел. Истинно “великая” и “непобедимая”, а еще и легендарная. Интересно , а кто ее хочет победить? Кто на нее напал? За последний век пока только она нападала. Смотрите истенное лицо “величия” холопов https://www.youtube.com/watch?v=M3zaQ6F3kGQ


28.07.2018 15:15 Володимир

Нічого, немитий, Польща також спочатку уся за кордон ломанулася. Спочатку, п‘ятиколонний ти наш, це тоді, коли вона робила свій цивілізаційний вибір. Який полягав у тому, в який бік рухатися по відношенню до Мокшандіі. І ти про обраний напрямок у курсі. Як і в тому ти обізнаний, що рух цей виявився успішним. Протилежний приклад — Білорусь. Хоча ти, по великому рахунку, і довбойоб, але співставити два приклади тобі до снаги. «Стєни», говориш? То «стєни» тут бойовиків-рашистів готували, Гіркіна приймали? «Стєни» молються на нашій землі за «русскоє войско»? І саме «стєни» відмовляються виконувати церковні ритуали за нашими загиблими воїнами, плюючи в народну душу? То якщо немає ніякої різниці, чиїми будуть «стєни», то нехай вони будуть нашими.


28.07.2018 15:33 володимиру

ты себя биомусор тупой и продажный с нацией не сравнивай, поляки это общество, а вы стадо управляемое жидопидорами, повоевали дебилы, удобрили земельку героями ? Мало ? Ну тогда будет ещё дегенераты, пока сама идея самостийности этой окраины, не будет встречаться ударом в ебало, поцаруйте ещё годик


28.07.2018 15:47 кабздец кабздон - смертен и он

данецкие буряты пребывают в вяликай таске их кабздон загибается, кремировать будут в танке, зарывать рядам з другам гыви


Комментировать